Wakacje Kaszuby

Kontakt

  Tel. +48 607 941 387 lub

   

  Tel. +48 607 941 387

  e-mail: joda.kaszuby@gmail.com

  Etapy rezerwacji

  Rezerwacji wstępnej można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail. Przy rezerwacji wstępnej należy określić termin pobytu oraz liczbę osób. Rezerwacja wstępna następuje po potwierdzeniu dostępności domu wakacyjnego oraz jednoznacznej deklaracji chęci wynajmu. Rezerwacja wstępna obowiązuje 24 godziny.

  Rezerwacja gwarantowana równa po wniesieniu zadatku za pobyt. Od chwili dokonania rezerwacji wstępnej, czas na wniesienie zadatku wynosi 48 godzin. Zadatek wynosi 30%.
  L’acompte est de 30% du prix pour la location.
  Reszta płatna na miejscu w pierwszym dniu pobytu, w momecie wręcznia kluczy. W przypadku całkowitej rezygnacji Najemcy z pobytu z przyczyn niezależnych od Wynajmującego, zadatek nie podlega zwrotowi.

  Rezerwację, że została potwierdzona po przesłaniu dowodu wpłaty / przelewu na adresy e-mail: joda.kaszuby@gmail.com i zaksięgowanie środków na rachunku bankowym.
  04 1940 4076 5390 7409 0000 0000  Crédit Agricole Bank Polska S.A.

  W tytule przelewu należy umieścić: imię i nazwisko Najemcy, numer telefonu kontaktowego datę pobytu od…. do…....

  Po zaksięgowaniu przelewu zadatku lub przesłaniu potwierdzenia przelewu, do osoby rezerwującej wysyłany jest e-mail z potwierdzeniem rezerwacji.

  W przypadku całkowitej rezygnacji Najemcy z pobytu z przyczyn niezależnych od Wynajmującego, zadatek nie podlega zwrotowi.

  Jak dojechać do Gołubia

  ⦁ Samochodem

  W pobliżu stacji PKP 750 - połączenie do: Kościerzyny, Kartuz i Trójmiasta

  Samolotem

  loty do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy
  ⦁ z Lotniska Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Gołubia (44 km): - wynajem auta na lotnisku: ⦁ www.rentalcars.com/
  ⦁ Autobusem lub Busem. Możemy znaleźć następujące połączenia autobusowe: z/do Kartuz, Stężycy, Szymbarku – rozkład znajdziemy: ⦁ http://gry⦁ f.trasownik.net/start-013_20151001-1.html

  Zarezerwuj wakacje już teraz!

  pl_PLPolish